Austrálie JEDE

16. listopadu 2017 v 21:55 | ZIP_photos |  Sedmnáct
Austrálie má v srdci duhu! Jsou na dobré cestě, aby legalizovali sňatky homosexuálů. Není sice ještě nic hotovo, ale už jen myšlenka, že další stát bere práva LGBT skupiny vážně, znamená, že jsme se ve 21. století posunuli dál a chceme svět, kde slovo rovnost, naplní svůj význam. A tak je načase, připomenout, proč je legalizace důležitá a okomentovat známé mýty, které se kolem toho motají.
Výsledek obrázku pro australia LGBT

Být homosexuálem, neznamená být nemocný, zvláštní…
3x proč jsou sňatky důležité:

1) 1. Protože podepsaný papír znamená mnohé výhody. Například když máte dítě ve školce a váš partner ho chce vyzvednout, nemůže, pokud není příslušníkem rodiny nebo nemá povolení. Sice mnohdy stačí, abyste vychovatelce oznámili, že každou středu ho vyzvedne váš partner, ale stačí, když ji někdo vystřídá nebo si na to někdo posvítí a vyzvednout ho smíte jen vy. Kromě školy jsou tady návštěvy v nemocnici, doprovázení k lékaři…
2)
2. Chcete společný dům, byt nebo jen část majetku. Jenže společná půjčka a nárok na majetek bez podepsaného papíru není tak jednoduchá. A pokud se vám něco stane, váš partner nakonec může skončit na ulici, protože není dědicem a nemá na nic právo. Protože jste nebyli "svoji."

3)
3. A nakonec možná až přehnaně romantické gesto. Ale všichni milujeme okamžiky ve filmech, když si před hrdinku klekne přítel a požádá ji o ruku. Velká svatba, plno smíchu, lásky a budoucnost, která se vybarvuje do růžova. Proč by taky ne, berou se z lásky. A tak to chce i dalších milión lidí. A mezi nimi i homosexuálové. Chtějí si říct ANO, zažít velký den a mít vztah, který stvrzuje, že jsou si rovni a ve společnosti mají stejné místo, jako heterosexuálové.
Důvodů je nespočet. Ale homofobům nepomůže žádný navíc, svého názoru se nechtějí zbavit a homosexuálové moc dobře ví, proč by se chtěli vzít. Ono možná stačí jen slovo láska a mnohým je jasné, že pro tento důvod chceme a děláme vše. Vždyť je to princip. Důležitý.
3x homofobní průjem
1) I. Nakazíte ostatní! Tak i v našem století tomu stále někdo věří. Ono říct, že homosexualita je nemoc, která se přenáší na děti tím, že je vychovávají, je snad jedna z největších absurdit na světě. Jenže vyvrátit ji, není jednoduché. Teda ano, je. Ale pro mnohé stále nepochopitelné. Homosexualita není dědičná. Existují sice studie, které říkají, že se jedná o část genu, který je jiný, než zbytek, ale nedokazuje to nic na dědičnosti. A podle jiných studiích, se o žádné geny nejedná a jednoduše náš individuální vývoj, společnost a naše JÁ, se vyvíjí tak, že se z nás stanou homosexuálové a gen s tím neměl nic společného. Dva homosexuálové předávají dítěti lásku, teplo domova a ty nejlepší předpoklady pro správný život. Stejně jako by to měl dělat každý rodič.
2)
II. Deformují společnost. Je jich čím dál víc a chtějí nás zničit! Čísla sice rostou, ale je to jen tím, že se k ní čím dál více lidí nebojí přiznat. A však mějme na paměti, že se nemůže stát, aby v přírodě bylo více homosexuálů než heterosexuálů. Nejsme páni přírody, a tak to nemůžeme ovlivnit. A dokonce existuje studie, která říká, že homosexuálové jsou na světě proto, aby snížili porodnost a aby redukovali zlo. Protože tito lidé nemají v sobě nutnost, druhým ubližovat pro svou rozdílnost.
3)
III. Mají nemoce! Ano, pravdou je, že AIDS, HIV virus je u homosexuálů vysoký. Mluvíme však o skupině gayů a i tak nejsou ve všem sami. Neviní nejsou ani heterosexuálové a všechny prostitutky v ulicích. Takže nemocní jsou, ale z velké části jsou taktéž opatrní a o své nemoci informují partnera, nechávají se vyšetřit. Nechovají se sobecky. To heterosexuálové ano.
Můžeme najít jiné průjmy. Ale proč si kazit den. Homosexuálové se zasměji a homofobové na*erou další do komentářů.
A tak ti na závěr milá Austrálie držím palce! A milý světe, jen tak dál!


Děkuji.
Výsledek obrázku pro australia LGBT
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 17. listopadu 2017 v 8:57 | Reagovat

A já jsem naprosto proti těmto sňatkům ;-)

2 Honza Honza | Web | 17. listopadu 2017 v 14:29 | Reagovat

Pro tuto skupinu je to jistě důvod k oslavám a nemám důvod jim to nepřát. Na druhou stranu, nedávno jsem četl článek o etymologii, kde se mimo jiné psalo o původu slova manžel/manželka. Ve staročeštině existovala slova malžen a malženka, což značí muže a ženu, tudíž dohromady pár = manžele. Je to možná trochu slovíčkaření teda, ale přesto... :D

3 youngphotos youngphotos | 17. listopadu 2017 v 17:36 | Reagovat

[1]: Mohu se zeptat proč?

[2]: Tak odolávat, se tady na původy, by znamenalo jediné, potvrdila bych svou tezi, a to takovou, že homosexulita a sňatky by měly být legální. Viz.starověké Řecko.
Ale beru :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama