To je moje lopatka!

31. října 2017 v 17:28 | ZIP_photos |  Sedmnáct
Člověk by řekl, že je už bitvy u konce a po volbách se vše uklidní, strany se stáhnou to sněmoven a budou si tam své problémy řešit sami. Vytáhnout kyblíčky, sednou na písek a budou se předhánět, kdo postaví lepší hrad. Požadavky? Stabilnější? Promyšlenější? Bytelnější? Nikoliv. Ale na plánu bude vyšší, rychleji postavený a ekonomičtější. Ne však ze stran mravenčků a jiné malé zvěře, žijící v písku, ale ze strany dětí.

Nicmémě možná se mýlíme a hrad nebude takovou hrozbou, který stejně někdo musí postavit, jako spíše samotné děti. Protože některé z nich mají v rukou velké klacky, plné kbelíky vody a jejich plánem je, vytopit pískoviště nebo nastolit nová pravidla, že mravenci jiného druhu si budou muset najít jiné bydlení a jiné děti si sednou na okraj. O kom mluvím? …. Podle mě jsme vpustili na pozemek někoho, kdo nám ukáže ještě dobré ČORO MORO.

Program jedné strany připomínal vyhlazovací proces pro Českou republiku. Vystoupení ze všech možných společenství, osamocení a oplocení pískoviště tak, jak si to prý přejí ostatní mravenci. Ale opravdu si to přejeme? Mnozí mravenci ani neví důsledky, které vystoupení z EU způsobí a vyhození jiných mravenců zapříčiní jediné, nálepku státu, který v nouzi nepomůže, sám pomoc potřebuje a hlavně, vyhazuje mravence, které ani většina neviděla. Jak by taky mohla. Stát, co si postavil hlavu na mylných informacích z médií a myslí si, že si sám povede lépe. Naivita.


Podle mě ten pravý boj teprve započne. Protože děti si na písku vyhrabávají díru… Lopatky do rukou a ZAČÍNÁME.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. října 2017 v 20:12 | Reagovat

Ano, pravý boj teprv započne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama