Mám jogurt na páse

14. září 2017 v 12:35 | ZIP_photos |  Sedmnáct
Stěžovat si je lidské. Možná úplně přirozená vlastnost všech lidí. Protože stěžování si je proces mnohem zábavnější než chválení. Mozek přitom vyprodukuje mnohem více energie. Dokonce lež je tady přirozenější, než když chceme říct, že to někomu sluší. Protože když už si máme stěžovat, tak ať je z komára velbloud! Sociální sítě jsou plné nenávisti a negativa. Dokonce už nikoho netrápí, že vidíme jeho identitu. Ani není potřeba anonymity. Tak to dnes chodí. Lidé si stěžují na vše. A často na prodavačky. Ale proč? Respektive jsou stížnosti opodstatněné?


Často čtu, jak je málo prodavaček na pokladně. Mám pár známých, co v obchodech pracují a tak vím pravdu, proč tomu tak je.
Myslet si, že si někde vzadu pět prodavaček hoduje u kávy a cigára, je BLBOST. Prostě a jednoduše nejsou pracovníci. Proto na tu pokladnu nemá kdo přijít. A není se čemu divit. Platy malé. Celý den na nohou a otravní lidé, co si myslí, že mají na vše právo? A hlavně, KAŽDÝ PRACONÍK MÁ PRÁVO NA PŘESTÁVKU, takže pane Nováku, velmi mě mrzí, že jste do obchodu zavítal zrovna v době, kdy já si chci odpočinout a mám na to právo.

Jinak pravda taky je, že samoobslužné pokladny jsou k mání a můžete se obsloužit sami. Jenže to se těch strojů nesmíte bát.

Hodím tu okurku mezi čaje. Však ona to uklidí. Ona možná jo, ale vy jste hlupák, když neumíte vracet věci na místo. Než se obracet na to, co je povinností prodavaček, tak se raději zamyslet nad sebou a uvědomit si, že prodavačka není podřadnější než vy. A tak s ní tak nezacházejte.

A poslední věcí, proč jako nezdravíte? Protože vy nezdravíte, neděkujete, neprosíte. Když chcete sáček, prosím, je přeci tak jednoduché. Když obdržíte peníze, děkuji, je tak přirozené. Ale vám z úst nic nevypadne. Nečekejte tedy, že k vám bude někdo slušný.


A to je prosím vše. Děkuji.

Výsledek obrázku pro prodavačka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vex 3 vex 3 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 8:45 | Reagovat

Very informative post. Thanks for sharing.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama