I kdybych měla skafandr, je to moje věc!

22. července 2017 v 20:38 | ZIP_photos |  REakce
Venku je krásných třicet stupňů. sluníčko svítí, bazén doma nemáte, rozhodnete se jít na koupaliště. Dorazíte tam, a co nevidíte. MUSLIMKU CO ZROVNA VYLEZLA Z VODY A MÁ NA SOBĚ TEN HÁBIT! No to jdeme domů! Češi, jakožto sprostá hov*da. Aneb, zamysleme se.
Muslimky a ten jejich 'hábit' nebo jak to nazýváme, je jak víme věcí náboženskou, kulturní a intimní. Nikdo z nás nemůže pochopit, proč se ženy chrání a jaké přesné postavení před mužem mají. Protože to, že by neměla žádná práva a podobně, není úplnou pravdou. Navíc, ty to ženy svoje postavení plně respektují. A to i když přijedou sem, do 'svobodné' země. Jenže my nerespektujeme je. A to bychom měli. Lidská práva vám to říká jasně. Práva, které jsme vytvořili my lidé, nikoli vyšší zákon, práva, za které bojujeme a které chceme prosazovat.
Ten 'hábit' je vybrán pouze pro koupaní. Tudíž, stejně jako naše plavky, patří do vody. Ano, prochází se po koupališti, stejně jako my. My si sedneme na trávník. My v plavkách jíme. Chodíme na toaletu. Stejně jako ony. A co víc, ty to ženy jsou velmi čistotné, dokonce si dovolím tvrdit, že čistotnější, než většina Evropanů. Nebo, kolik z vás si po návštěvě koupaliště vypere plavky? Asi by se to dalo spočítat na jedné ruce.
Navíc, voda obsahuje chlor. Takže o čistotě vody bychom mohli spekulovat dlouho.
Druhou věcí je, že pokud zakazujeme, aby tyto ženy navštěvovaly koupaliště, protože jejich oděv je poněkud jiný, zamysleme se nad našim oděvem. Některé úbory jsou plavky, protože to tak nazveme. Mono mužů vezme šusťákové kraťasy, ráno s nimi natírali plot, malé děti raději nic na sobě nemají, však jejich těla a intimní místa se mohou tomu hnusu vystavovat běžně a sprchu před koupáním si taky nedám, však je to vody.
Raději prvně mysleme, než se začneme chovat jako úplní idioti. Pardon. Ale to pro mě jsme.

Děkuji.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama