Sign

9. června 2017 v 11:36 | ZIP_photos |  REakce
HOLA!
Dnes trochu jinak. Respektive, dnes cestou malého článku ohledně možné pomoci.
Pokud navštěvuješ můj blog pravidelně, či si zde už zavítal, určitě víš, jak velkou váhu mají pro mě LIDSKÁ PRÁVA. Jejich dodržování a respektování je pro mne cestou k lepším zítřkům. Nicméně ve světe tohle není pravidlem a stává se velmi často, že jsou lidé vězněni za přestupky, které neučinili nebo na které měli právo. Pomáhat z České republiky je možné, můžeš pomoci z každého koutu světa. Nemusíš jezdit po světě a rozdávat chudým a nikdo tě nenutí k těžkým aktivitám, stačí mnohdy jen tvůj podpis, fotografie, snaha něco změnit!
Existuje mnoho organizací, které se snaží pomáhat. Jedna z nich je i www.amnesty.cz
Najdete tam spoustu článků a možností, jak pomoci. Stačí jen rozkliknout.

Pokud vám není jedno, co se děje, pokud chcete svět, ve kterém můžeme žít s PRAVIDLY A PRÁVY, přidejte se.

Výsledek obrázku pro amnesty international
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. června 2017 v 12:56 | Reagovat

Jdu si tu stránku pročíst

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 9. června 2017 v 15:07 | Reagovat

:-) Ano, je třeba ubožáky pomocí digitalizace eliminovat:-)

Pomocí vědy a statisticky bylo zjištěno, že ekonomická a sociální krize civilizace je následkem velikého množství ubožáků v civilizaci, ubožáci parazitují sobecky na civilizaci, a je třeba ubožáky eliminovat pomocí digitalizace z civilizace. Ubožáci vyplní dotazníky na internetu a potom se jejich těla eliminují v krematoriu.

Pomocí otestování jízdy a kole a šachové hry se určí kdo je a kdo není ubožák, vypracují se optimální metodiky kontroly lidí a globálně se přistoupí k eliminování ubožáků, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit být dobří k ubožákům. V moderní konzumní civilizaci, je každý jenom globálním statistickým číslem, se kterým se jedná, jako by to bylo zboží, u kterého trh určuje jeho hodnotu.

Mnozí mohou namítnout, že zde existují lidská práva, a že nemůžeme eliminovat za jeden rok polovinu lidí na světě, jenom proto, že to jsou ubožáci. Je třeba si uvědomit naše priority, naší prioritou je ekonomický růst, a ostatní už pro nás není důležité, a proto ten kdo je zde jenom ubožákem, který zde uboze žije, ten bude digitalizován a eliminován.

Zájem evoluce je nad zájmem ideologie, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, skončí období, kdy ubožáci utíkali do; USA, Kanady, EU, atd. nastane období, kdy ubožáci budou utíkat z; USA, Kanady, EU, atd. vše je jenom o nastavení parametrů u systému, z prachu vše vzniká a v prach se to i navrací, pokud jako ubožák nemáš prachy, tak z tebe brzo bude jenom prach.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama