S kamerou k penězům

7. června 2017 v 14:42 | ZIP_photos |  REakce
I když jsem byla trochu mimo normální záplavu informací, neunikl mi případ, kdy se v televizním pořadu provalilo, že nejde o vaření a hlavně, že si tak úspěšná televize nekryje záda. Aspoň do té chvíle, teď tomu bude určitě jinak. Nicméně o vaření to nebude ani tak.
Včera mě překvapil titulek, že se na serveru YouTube mladí lidé nevyjadřují vždy správně a jsou mnohdy vulgární. Navzájem se urážejí, znehodnocují své práce a čím víc shlédnutí mají, tím víc peněz dostanou. Nicméně taky tam byl dodatek, že pokud děláte nějaké značce reklamu, sprostí být nesmíte.
Mě však spíše zajímá, kam se s točením videí dostaneme. Osobně jsem nic nenatáčela, protože mě to ani trošku neláká a hlavně, je mi jasné, že cesta, kterou musíte ujít, abyste byli slavní a dotování, je dlouhá a čím dál těžší. Čím dál víc mladých lidí volí cestu točení videí, ať už je to na principu hraní her nebo vtipných kousků, či mekaupových tutoriálů. Je pravdou, že občas něco shlédnu, ale že bych byla fanynka, to se říct nedá.
Nechci ani nijak jejich práci hatit, je mi jasné, že je to časově náročné a hlavně i dost drahé, protože pro kvalitní videa potřebujete kvalitní vybavení. Ale zajímalo by mě, to následuje pak. Jednoho dne vás to přestane bavit, a jelikož jste raději točili videa a nevěnovali se studiu, co z vás bude? Nebo vás někdo nahradí, což se děje dennodenně ve všech profesích. Je mi jasné, že váš počet odběratelů vám může na dost dlouho obstarat dost velký balík, ale je to prosperující cesta pro mladé lidi? Podle mě v tom mnoho lidí vidí tu slávu a sponzorské dary, ale neuvědomují si, co následuje pak. Že se například necháte odkoupit jako ovce a jste nuceni točit a říkat věci, které byste jinak neříkali. Že to děláme všichni? ....
Není tomu ani tak dlouho, co se mladý kluk zabil v ukradeném autě, protože si myslel, že je zrovna v nejmenované hře. Kamarádi tvrdili, že je to hloupost a výmysl médií, ale každý člověk, co se někdy zajímal o psychologii, potvrdí, že spadnout do nereálného světa, je velmi jednoduché, pokud se mu dennodenně vystavujete. Třeba prostřednictvím počítačových her.
Videa točte, ale neurážejte se. Práce každého z nás je plnohodnotná. (I když si o natáčení videí myslím svoje.)
Přemýšlejte, co chcete dělat později. V životě není vše na kamerách a budete chtít žít i ryze soukromě.
Točte to, co lidé potřebují vidět. Sada nových štětců nebo nová konzole je super, ale natočte bídu a hrůzu ve světě.
Nicméně zajímavá zpráva dne, že mladík na YouTube urazil jiného chlapce a dostal veřejné práce. Proč ne.

Děkuji.


Výsledek obrázku pro computer world
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 7. června 2017 v 16:01 | Reagovat

Tenhle způsob vydělávání peněz moc neschvaluji :-?

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 7. června 2017 v 17:59 | Reagovat

:-) Jak utéci z konzumního očistce? :-)
Konzumní očistec je postaven na lži a krádeži, dobrota k cizím ubožákům je zde velikým hříchem, za který je zde tvrdý trest. Konzumnímu peklu vládnou dokonalí lháři a dokonalí zloději, kteří jsou v centru konzumního pekla a zde pomocí; daní, cla, poplatků, regulací, dotací, korupce, klientelismu, výjimek, imunity, atd. vše ovládají. Lidově se zde hovoří už dlouho u nás o tom, že zde v tomto konzumním očistci vládne horních deset tisíc mocných a bohatých čertů, co zde mají díky centralizaci výhody a jistoty. Tyto elitní svaté čerty poznáte snadno z jejich utrácení peněz na drahé domy a drahá auta.

Po smrti těla zde není peklo nebo ráj, to jsou jenom pohádky pro děti, aby pekelně chytré děti v pekelném očistci, nezlobili dospělé čerty, svými dětskými čertovinami. Jak utéci z konzumního očistce? Mnoho čertů si naivně myslí, že se stačí přestěhovat do jiné konzumní pekelné společnosti a tím uniknou z konzumního pekelného očistce, to je jako se přestěhovat z jednoho vězení do jiného vězení. Použijme vylučovací metodu, sebevraždu a přestěhování jsme už vyloučili, co nám ještě tedy zbývá za možnost? Jedinou možností je se dostat mezi horních deset tisíc čertů, co jsou v centru konzumního pekla, v centru pekla je zaslíbený konzumní ráj pro horních deset tisíc čertů.

Ano budete muset na sobě pracovat, tak jako na sobě pracují sportovci, aby se dostali do první ligy, nestačí jenom změnit povrch těla a vypadat z dálky jako svatý čert, musíte změnit i svojí čertovskou duši! Jde o to změnit svoje priority, základní prioritou pro čerty co jsou zde v první pekelné lize je sebenenávist, budete proto konzumovat doma pivo, kouřit doma cigarety, jíst mimo domov jednoduché nekvalitní jídlo v autě, které jste si koupili na dálnici, nebo v obchodním centru, k tomuto jídlu pijete nekvalitní sladké nápoje.

Díváte se do barevných monitorů na nekvalitní psychickou potravu, díky které se ve vaší hlavě hromadí toužení, které je vám pekelným soužením, dostáváte se do psychického pekelného začarovaného kruhu, a vaší jednou prioritou je dostat se mezi elitu v konzumním pekle. Nejvíce myslíte na to jak mít pekelné štěstí, poznali jste, že bez štěstí nemáte šanci se dostat mezi horních deset tisíc svatých čertů, protože vstup do ekonomického ráje je zabezpečen pekelně dobře a profesionální kontrola okamžitě odhalí jakýkoli drzý pokus, o nepovolený vstup do konzumního ráje.

3 D D | Web | 7. června 2017 v 20:26 | Reagovat

S tím vyděláváním na Youtube to dneska už také není žádná velká sláva. Dříve šel výdělek hlavně ze shlédnutí a reklam před nimi, ale to už se prý také hodně očesalo. A hlavně ti teď může každý blbec poslat "claim", že tvé video obsahuje něco, na co má on autorská práva apod. Mimo to se už objevili případy, kdy se proti dotyčným, kteří vystupovali na kamery, používala jejich vlastní slova vytržená z kontextu. Např. jeden mladík ze zahraničí kritizoval jistou reklamní firmu, která ti za určitou sumu udělá bez skurpulí reklamu na cokoli, ať už je to morální nebo ne a jako příklad použil skupinu židů, kteří zvedli nad hlavu nacistický trasparent. Jeho video bylo poté sestříháno a v médiích z něj udělali nacistu a hnali ho pomalu před soud.

Jinak můj názor na natáčení bídy a hrůzy ve světě - neříkám, že se to má zametat pod koberec, ale také bych to zbytečně nemedializoval a nedramatizoval. Spíš bych se snažil pomáhat těm, kteří pomoc nejen potřebují, ale i chtějí. O hrůze a chudácích slyšíme dnes v médiích každý den a pak vidíme další stovky lidí, ze kterých se díky těmto "nebožákům" stávají noví chudáci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama