Na třetí dobu

5. června 2017 v 21:00 | ZIP_photos |  Sedmnáct
Byla jsem v poslední době mimo dosah veškerých informací, protože mě zavalila vlna povinností, týkající se maturity, která je úspěšně za mnou. Nicméně přesto jsem jedním okem neutekla novinkám, která se za uplynulý měsíc staly.

Kájinek je FREE

Tohle se táhlo delší dobu a popravdě jsem čekala, že se vše zamítne a chlapec zůstane sedět. Ale nebylo tomu tak. Nejsem fanda zelených tílek na sociálních sítích a popravdě mě irituje myšlenka, že tenhle muž vytříská dost velké peníze za svou reklamu a hlavně z možného obvinění soudu. Ne že by mě bolela kapsa z těch peněz, co mu přistanou, ale hlavně nevěřím tomu, že tenhle muž je nevinný. Důkazy chybí, ale zdravý rozum mi radí jasně, sedíš zaslouženě. Jen byl zase zločin o krok dřív než zákon.

Ale co když je to správně? Možná ano, možná je nevinný a opravdu je na místě, aby zažaloval celý stát.

Trump nechce zelenou ZEM

No hlavně jí chce vodnatou.
Když mi mobil hlásil novinku dne, kdy Trump chce zrušit Obamův chytrý krok, připomnělo mi to dětství na pískovišti, kdy kamarád měl hezčí hrad a mě se nepovedl stejně velký, tak mu ten jeho rozdupu.
Ne že by Trump byl dítě, co má malý hrad, ale je to člověk bez zdravého rozumu nebo bez známek lidskosti, o čemž jsme se mohli přesvědčit už před tím. Nicméně opravdu nevím, kam si myslí, že dojde tímhle krokem, protože předpověď je jasná, nedodržíme hranice, zatopíme ZEMI a můžeme se jít koupat všichni.

Ale co když je to správně a ZEMĚ nemusí být zelená, ale vodnatá.

UK je pod tlakem teroru

Včera koncert za hrdiny a padlé a přitom další várka útoku. Mrzí mě, že situace je stále stejná a útoků přibývá. Držme spolu, mají nás v hrsti a neházejme stejným kamenem. Najděme skulinku a napadněme je zezadu.

Děkuji.

Výsledek obrázku pro sad world
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama