Zápalky z USA

2. července 2016 v 12:23 | ZIP_photos |  _Fata morgana_
Ahoj!
Reaguji na téma týdne- Jdi a kup si mozek.
Jelikož lidé jsou hloupí a přemýšlí často jako primitivové, je tahle věta na místě pro každého. Kolikrát jsme řekli- buď raději ticho! Prvně si promysli, co říkáš!
A přesto hlouposti říkáme.
Já jsem se zaměřila na 3 věty, které říkáme my Češi a které by mohl vyslovit úplně každý, kdo si nekoupil mozek. Neurážím Čechy a nesnažím se je potupit, jde jen o reakci na časté přemýšlení lidí, buranů. Dáte mi za pravdu, nebo jsem hloupá já, když myslím, že tohle Češi říkají?


-Protože v Amerika
Považovat Ameriku za ráj světa, je ve své podstatě dost ubohé. Přesto se najdou lidé, kteří ji za ráj považují a jsou toho názoru, že co je americké, to je správné. Cokoliv řekne Američan, je dobře a má pravdu. Nezní to hloupě? Je to hloupé!
Lidé v Americe žijí svůj život a mají svou politiku, nevidí tak dobře do evropské politiky, jako Evropan a jejich zboží není o nic lepší než to naše. Jelikož stejně jako my i oni si nechávají vyrábět oblečení v zemích, kde je levná pracovní síla.
Věřte mi, milujte zemi, kde jste se narodili a nepovažujte Američany za bohy. Jsou to lidé jako my. Hloupí.
(Pozn. Pan Donutil, Kodet a Polívka sami vyjádřili, jak ubozí lidé umí být.... Oheň bude stejný!)
-Jsem Čech, mám právo být idiot
Jak jednodušše se můžeme omluvit za naše hloupé chování. A co takhle ho změnit? Nosit ponožky v sandálech nebylo nikdy IN (pokud to někdo viděl na molu PRADA tak ano, oni mají právo nosit ponožky v sandálech, protože jsou na MOLU) a přesto je hrdě nosíme dál.
Stejně tak sníst všechno, protože je to zadarmo! To, že vypadáte jako burani, je jedna věc, ale co váš žaludek? Zamyslete se nad ním! Vždyť právě on musí tu vaši nenažranost strávit.
A vzít si brožůrky, protože mi to dali a je to zdarma?! Šetřele lesy!
Buďme Češi, ale ne idioti. Neberme vše, co je zadarmo.


-Bílých je víc, ti mají pravdu
Všechny menšiny lidstva mají stejná lidská práva. Respektujme je, protože v dnešní době nemůžete vědět, kdy tou menšinou budete právě vy! Pochybuji, že pak budete mít stejný názor. Budete se domáhat svých práv, jako každý člověk a budete mít na ně právo. Proto neomezujte lidská práva, protože nikdy nevíte, kdy budete vy v situaci, kde vám je bude někdo omezovat.
Žij a nech žít. Nemáš právo život omezit ani vzít. Pouze ŽÍT!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 2. července 2016 v 16:27 | Reagovat

Prakticky neznám jediného člověka, který by někdy něco takového četl.
Co se týče té Ameriky, tak tou už Češi nejsou tak nadšeni jako kdysi. Teď frčí Rusko, protože jsou média proti němu. :-)
Co se týče těch ponožek v sandálech, tak to má spíše praktický důvod. V horkých dnech se v tenickách paří nohy a tak člověk sáhne po sandálech. Jenže ze sandálů jsou puchýře. PO chůzi po dvoře či zahradě se člověk neustále spaluje od kopřiv. A co teprve kamínky? V ponožkách se přece jen člověk cítí bezpečněji i v těch nejdivočejších podmínkách.
A není pravda, že je bílých víc. V celosvětovém měřítku je víc černých.
To je asi tak naokraj.
Ale jinak si dovedu představit, že tyhle věci by byl schopen i něco takového říct. Lidé jsou různí.

2 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 2. července 2016 v 16:28 | Reagovat

Oprava: "Četl" má být "řekl"

3 youngphotos youngphotos | 10. července 2016 v 10:52 | Reagovat

[2]:
Určitě bych neřekla, že frčí Rusko. Jelikož Kulturně nemá co Rusku nabídnout. A mediálně se spíše zaměřujeme na volbu nového prezidenta v USA.
Sandále a puchýře. Je v podstatě jedno, jakou obuv použijete, pokud není kvalitní. Kopřivy? Posekejte zahradu. A kamínky... Proto nejsou sandále zcela uzavřené, aby bylo možné kamínek vytřepat. A pokud jste v divočině, kupte si turistickou obuv.
Jednoduše, pokud neumíte sandále nosit, nenoste je. V žabkách taky přece nenosíte ponožky i když to je "bezpečnější" a určitě "pohodlnější." :-)

(I tak děkuji za komentář)

4 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 14. července 2016 v 10:35 | Reagovat

Abych byla upřímná, tady se už pár let na Ameriku jenom nadává, je vzácné, když ji dnes slyšíme někoho oslavovat.

Jo, Češi se vymlouvají na to, že jsou Češi, zažila jsem to se školním zájezdem v Chorvatsku, kdy všichni měli sebou tunu jídla (a chlastu), protože potraviny jsou tam "příliš drahé". Já sebou měla pár instantních polívek s tím, že zbytek dokoupím a moc neutratím, protože v teple nemám hlad (a nepiju chlast, takže to nepotřebuju jídlem vyvažovat). No, byl na to strašnej ohlas, jak jsem nafoukaná a jak držím dietu.

To poslední asi slyším poprvé, ale jak už se psalo v komentáři č. 1, tak původních obyvatel Evropy (ať nevyužíváme těch barviček) je opravdu na světě míň. Vem si, že máš celou Afriku a Asii plnou dalších ras. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama