Pro zajímavost

27. července 2016 v 17:04 | ZIP_photos |  *Evolution*
Bloguju protože...
Když tenhle blog začínal, plnila jsem každé téma týdne a snažila se vymyslet článek, který by měl pointu. Později jsem se začala orientovat spíše n sociální problémy, protože mě zajímají a ráda ventiluji svůj názor na ně. Nemyslím si, že můžu změnit svět a všichni se budeme milovat. Jsem realista. Je zázrak, když se objeví, že na tento blog kliklo 30 lidí. Jsem ráda za jakékoliv číslo. A proto neočekávám, že změním svět. Pokud však můj článek začne v tobě hlodat a ty si řekneš- jo, něco na tom bude a začneš přemýšlet jen nad tím, že by si eventuelně názor změnil, beru to jako pokrok. I když se možná vrátíš ke starému názoru a tenhle blog začneš nesnášet.
Mám, ráda ten pocit, když si přečtu téma týdne a napadne mě článek. Po dokončení se cítím svobodnější, že jsem se zase z něčeho vypsala. Mám to jako druh ventilování úzkosti, strachu... Někdy stačí si jít zaběhat, zavřít se v pokoji a nahlas to prodiskutovat nebo otevřít blog a vypsat se. A protože je to ventilování mých názorů, nevím ani, do jaké sekce by tenhle blog patřil.
Jsem ráda za všechny, kteří blog navštíví, pročtou a napíšou komentář. Nejsem aktivní v jejich odpovídání, jelikož mám ráda, když je názor bez komentu, jen tak, vyřčen.
Možná je tenhle blog velkou hloupostí. Ale přesto ho píši.
Design změnila Haní, za což velké díky a i za tvoje fotky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máš nějaký dotaz nebo nápad na článek, dej vědět do komentu. Třeba ti odpovím ;-)

Myself
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama