Hluboko neznamená v bezpečí

15. července 2016 v 11:45 | ZIP_photos |  *Evolution*
Je to hluboko, co to je?
Hluboko uvnitř máme schované emoce, které neříkáme nahlas, protože se za ně stydíme, bojíme a nebo o nich ani nevíme. Přitom emoce jsou velmi důležitou věcí, když s někým chcete navázat vztah. Nemusí to být vztah milostný, může to být jen kamarádský, ale když se nebudete chovat podle svých emocí, nebude upřímní.
Když se hádáte a vaše emoce jsou vypjaté, nechte je plout. Řekněte, co chcete, co cítíte. Že vás to bude mrzet? Ale vy to tak přeci cítíte. Řekněte to. Vaše emoce schované hluboko uvnitř, nejsou v bezpečí. Cokoliv, co dusíte někde uvnitř, jednou vyplave. A věřte mi. Tato situace bude mnohem horší, než ta, která byla tou pravou.
Hluboko uvnitř máme sny a ty si nemůžeme splnit, protože nám to někdo zakázal. Sny jsou důležitou věcí, která nás udržuje šťastnými a nad věcí. Protože každý máme sny, které chceme žít a věříme, že se vše jednou splní a my budeme šťastní. Umíme sice čerpat štěstí z okamžiku, ale neumíme ho udržet a proto se "dopujeme" sny. Co takhle si sny splnit? Že to není možné? Proč.. Peníze? To je jeden z důležitých faktů, který nás omezuje. Je to smutné, ale je tomu tak. Zkuste našetřit, najít jinou alternativu, cokoliv. Hlavně si sny splňte. Uvnitř jsou krásné, vy z nich žijete, ale nežijete SNY. Nežijete šťastní. Přežíváte.
Hluboko uvnitř je mé pravé já, které musím schovávat, protože společnost by mě odsoudila. Proč se schovávat? Strach? Je na místě! Ano. Bojíte se oprávněně, protože společnost umí být krutá a člověka zabít tím, co je správné. Pokud však nemůžeš, žít své já, protože tvoje víra není akceptována... Zastav to! Věřit v životě, je velmi důležité a každý věříme v něco, co nám dává sílu. Věř, v co chceš, věř!
Nemůžeš jít s barvou ven? Homofobii nezničíme. Omezíme? Řekni nahlas, co jsi. Jdi do průvodu. Podpoř. Miluj.
Tvé pravé já ničí společnost? Lež.
Pokud máš hluboko uvnitř život, který chceš žít, ale bojíš se. Zastav to. Pokud nebudeš žít svůj život a své sny, kdo ho má žít? Nikdo nemůže žít tvůj život. Ty ho musíš prožít!!!

Mám hluboko uvnitř sny a začínám si je plnit. Možná i u tebe je ten pravý okamžik věci změnit. Do toho! Věřím ti.


Pier
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama