Úkol - číslo nečíslo

30. března 2016 v 16:00 | ZIP_photos |  *Evolution*
Jako malé děti jsme obdivovali superhrdiny, kteří jezdili v netopýřím automobilu a kterým z rukou vystřelovaly pavučiny. Později jsme zjistili, že takoví superhrdinové neexistují. Je tomu stejně i u hrdinů? Existují hrdinové? Co musím udělat, abych byl hrdinou?

Hrdina se sice může vyznačovat nadpřirozenou schopností, ale pokud se bavíme o hrdinovi, který žije mezi námi, máme na mysli člověka, který udělal něco velkolepého, Zachránil například lidi před smrtí nebo se obětoval pro ostatní. Nicméně abychom byli hrdinové, nemusíme zachraňovat svět. Být hrdinou všedního dne není nadlidský úkol. První věc je, uvědomit si svou jedinečnost. Zapomeňte na to, že jsme všichni stejní. Nejsme! Každý z nás je jedinečný a i vy máte něco, co ostatní ne. Buďte hrdinou kanceláře! To tedy znamená, že budete pracovat na 100% a splníte všechny úkoly! Ulehčí vám to práci doma.
A poslední rada- buďte na sebe pyšní a udělejte si čas na sebe! Je hezké pomoct starému člověku s nákupem nebo ho pustit sednout v autobuse, ale máte snad možnost každý den takovou věc udělat? Já teda ne! Proto se držím svých 3 bodů a vím, že jsem udělala maximum a mám být na co hrdá.

Jsem tedy hrdina! Nespasím svět. Ale mohu být na sebe pyšná.

Co víc mě udělá hrdinou dne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama