Zamkneš a už se nenadechneš.

29. února 2016 v 21:16 | ZIP_photos |  _Fata morgana_
Situace ve světě se stává horší a horší. Bojíme se a tak ze strachu "zamykáme dveře." Státy jsou schopny uzavřít hranice a izolovat se. Kromě nátlaku muslimů se šíří nebezpečný virus zika. Pomůžou nám zamčené dveře? Je tohle řešení?

Žít ve 21. století přináší slovo- SVOBODA. Konečně přeci žijeme ve století, kde jsme si všichni rovni, máme stejná práva. Opravdu jsme se z minulého století ponaučili? Pochopili jsme, jak je lidský tvor silný a jaké hrůznosti naopak dokáže spáchat?
Pokud chceme svobodný svět, musíme ho vytvořit. Svět, kde se nebudeme soudit za barvu kůže, lásku nebo náboženství. Jenže právě to je problém. Co je správná víra a která nepáchala krutost? Žádná. Každá víra se v historii ukázala jako krutá. Jelikož páchat zločin ve jménu Boha, špiní víru. Věřili, až zavraždili. Věřili, až týrali. Děje se to teď. Ale obávám se, že to nevyřešíme po dobrém. Jak taky. Jejich víra je přeci ta správná a my nemáme právo na život. Co tedy s tím? Tohle ponechme na chytrých hlavách. Ale když začneme u sebe, možná svět posuneme.

Imigranty přijmi. Proč? Nedokážeme zabránit jejich příchodu, tak proč bojovat násilím a tlakem, když jsme přece civilizovaní lidé, žijící ve 21. století a hlavně- ve svobodném světě. Nikdo si nemůže vybrat svůj původ, tudíž by mu neměla být brána ani jeho změna.

Buďme konformní, ale v názoru, že migranti potřebují pomoc, NAŠI pomoc. Můžeme přece fungovat jako před tím, jen se musíme stmelit a začít pracovat na nové budoucnosti. Na budoucnosti, kde už svět nebude rozdělen na Američany v Americe, Číňany v Číně nebo Afričany v Africe. Zapracujme na společné zemi, kde každý může žít tam, kde chce.

Náboženství respektuj. - Věř a víra tě vyléčí. A hlavně, víra je svobodná, důležitá a nezničitelná. Jen jí nesmíš propadnout a pojmenovat. Jedině tak se uchráníš.

O lásce už ani nemluvím. Snad každý článek na mém blogu je o svobodě lásky. Prostě nesuď a miluj. Pak budeš milován i ty.


Odemkněme dveře. Nač je zamykat, když jsme ve 21. století. Nebojím se, že mě zabije jejich víra. Bojím se, že mě zabije náš strach. Že se nebudu moct nadechnout ve svobodném světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama