Koncem nechci začít

4. ledna 2016 v 20:08 | ZIP_photos |  _Fata morgana_
Máme tu nový rok a začínáme tématem- Poslední den mého života? Ano, hned mám větší chuť žít.

Zkusme si představit celou tuhle situaci jako koloběh života. Tedy, že ráno se narodíte a večer umřete. Takže máte jediný a zároveň poslední den života. Proč si to představit právě takhle? Protože nechci začínat koncem...

Kdybychom měli neomzené možnosti a mohli tenhle den prožít opravdu jak bychom chtěli, co by byl váš plán? Představme si, že jsme sice umřeli, ale máme jedinou možnost se narodit znovu a prožít jediný a poslední den.
Někteří z nás by strávili celý den s rodinou a omluvili se za chyby, co napáchali. Jiní by holdovali alkoholu a snažili si tenhle det užít v klubech s přáteli. Možná by se našel někdo, kdo by listoval v rodinném albu a vzpomínal. Někdo by letěl do Las Vegas a celý den hrál. Ano, možností je neomezeně. Co by byla vaše náplň?

Za mě? Nejsem si jistá. Ono strávit čas s rodinou je úžasná věc, ale protože den má jen 24 hodin, nejsem si jistá zda bych vše stihla. Mimo jiné bych ráda proletěla nejkrásnější místa světa, zkusil vše, co jsem nestihla a nakonec si pustila Joe Cockera.

Všem vám přeji hodně štěstí v novém roce, jen to nejkrásnější. Milujte a budete milováni. Věřte a víra vám oplatí. Pomáhejte a bude vám pomoci. Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama