Úkol č. 1

17. prosince 2015 v 12:00 | ZIP_photos |  *Evolution*
Které konflikty bych nikdy nechtěla řešit?
První z nich, je určitě zrada ve vztahu. Nedovedu si představit, jaký pocit mají lidé, kteří podvedli nebo byli podvedeni.
Jelikož nastává otázka- Mám odpustit nebo Bude mi odpuštěno? Osobně nevím, zda bych něco takového odpustila, jenže když člověka milujeme, pak mu odpustíme vše. Ale nemyslím si, že je to možné. Lidé sice dělají chyby, ale tohle je zrada. Na druhou stranu, každý si zaslouží druhou šanci. Několikrát jsem však slyšela, že kdo podvedl jednou, podvede znovu.
Proto tenhle konflikt nechci nikdy řešit, protože nevím správné řešení a nikdo se nechce spálit 2x. Doufám, že věrnost, kterou budu slíbit, mi bude opětována. Usmívající se

Co nejvíce nesnáším na druhých lidech, čím mě dráždí?
Tak toho je opravdu spousta. A to proto, že na někom mně vadí jeho umíněnost, ale na někom ji obdivuji.
Je však jedna věc, kterou neskousnu. Lež.
Kolik lží už bylo vyřčeno, ale kolika lidem to opravdu pomohla? Říká se sice, že není lež jako lež. Ale co to mění na faktu, že to není pravda?
Osobně lžu. Lžu o věci, která ubližuje mně. Ale nemůžu vyslovit pravdu, není na to vhodný čas. Jsem tedy lhář. Ale prosím, nelžete. Lež bolí a utrápí vás. Upřímnost bolí, ale člověka posílí.


Čím asi já dráždím ty druhé?
Nechala jsem si od kamarádky napsat pár věcí, které by sem patřily:
· Svým dirigováním ostatních (občas)
· Náladovost
· Vztekáním na ostatní
· Řvaní, paličatost
Vše z toho je mi známé a uznávám, že taková jsem. Utváří to mou osobnost. Ale když už něco dělám, dělám to naplno a dirigování ostatních je mým primárním bodem pro přehlednost a úspěšnost.
Neznamená to však, že to nemohu změnit. Omezím vše, co blízkým vadí, a budu se snažit, abych pro druhé nebyla ten mrzuta, co pořád brblá a řve. Jsem ráda, když mi někdo upřímně řekne, co je špatně a nelže mi do očí. Jak bych se pak mohla změnit, kdyby mi lhal? Každý máme chyby.

(Vyplňte anketku :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vím o sobě, že konflikty:

Vyvolávám
Nevyvolávám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama