Neoriginální? Co už...

4. listopadu 2015 v 19:51 | ZIP_hotos |  Lost papers
Na začátek by nebylo úplně špatné definovat zálibu. Takže záliba= Hobby nebo koníček je soustavná činnost, kterou se lidé zabývají ze zájmu, ze záliby a ve svém volném čase. Neslouží k obživě, ale pro potěšení a pocit seberealizace.(Zdroj- Wikipedie)

Jen tak pro upřesnění, co to vůbec záliba je. Protože některým lidem připadá, že zálib ubývá a lidé je ani nevyhledávají. Vina je prý na straně médií a soc. sítích. Nicméně, já si tohle nemyslím. Polde mě je zálib velké množství a naopak, lidé je vyhledávají a hlavně- originalita na 1. místě!

Asi není potřeba zmiňovat záliby jako jsou čtení, fotbal, nakupování, vaření, pletení, vyšívání, kutilství, jelikož nejsou tak neobvyklé. Možná pletení a vyšívání je trochu "RETRO", ale pořád je dost rozšířené. Na těchto zálinách není nic špatného. Naopak! Jsou to kvalitní zábavy a měli bychom je udržovat. Sama mám neoriginální zábavy, jako jsou, běh, divadlo, čtení, sledování seriálů, popřípadě psaní.
Ale protože se máme zabývat "ZVLÁŠTNÍ ZÁLIBOU" vybrala jsem podle internetu pár takových, které už tak kde kdo nedělá.

  1. Muž, který si hraje na mrtvého
  2. Muž, který stává reportérům za zády
  3. Muž, který dává cizincům desetidolarovky
  4. Kluk, který bučí
  5. Muž, který sbírá piluky Extáze
  6. Muž, který tetuje auta
  7. Muž, který žaluje
Zdroj- Tv Nova

Pokud si povšimnete, jsou to jen muži! Buďto Tv Nova byla zaujatá, nebo jsou jen muži ti, kteří se nespokojí s pletením a vařením.
Samotná kategorie zvláštních zálib, jsou určitě úchylky, které by sem mohly patřit. Ale to zase jindy! Počtěte si, co vše MUŽI dělají ve svém volném čase. Třeba vás inspirují. Já zůstanu u toho divadla. Raději...

Co se týká fotečky! - Nemá pointu s článkem, jen dokonale zkrášlí blog. A- foto by HannÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama