Září 2015

Change it.

8. září 2015 v 18:39 | ZIP_hotos |  Lost papers
Ano, tuhle větu si položí každý a většinou ve chvíli, kdy máme depresi.

Život není fér, to je nám jasné. Pokud se někdo narodí v Africe a je odsouzen na pomoc UNICEF, tak dítě narozené ve stejnou vteřinu v zabezpečené rodině. má život lepší. Jak to však ovlivnit? Když našeho blízkého zasáhne nemoc a on umírá, kde je spravedlnost, že to musel být zrovna on?

Karma- odpověď? Ale ne dost konkrétní aby ovlivnila větu- Život není fér. Co tedy s tím udělat?
Nechovej se tak, jak nechceš, aby se chovali lidé k tobě. Zabere to? Určitě mnohem víc, než sedět na zadku a v depresích proklínat svět. Spravedlnost je slepá, tudíž nikdy nebudeme žít ve světě, kde vše bude spravedlivé, ale může žít ve světě, který je hezký. Už jen chování k druhým, ovlivní naše celosvětové vztahy.

Pojďme udělat svět hezčím. Mějme se rádi a pomáhejme si. :)

Letmo ona a já

2. září 2015 v 19:59 | ZIP_hotos |  Lost papers
Hezká otázka, co je však odpověď? Každý to máme jinak, ale díky tomu, že je září a začátek školního roku, tak teď by bylo lepší nevědět školní rozvrh.

Na světě je plno zloby. Denodenně posloucháme, co se děje ve světě a děláme, že nás se to netýká. Je tedy lepší o tom nevědět? Neměli bychom se věcem postavit čelem a řešit je? Jsme schopní něco vyřešit?

Teď, bych nejraději nevěděla věci, týkající se jedné kamarádky. I když, tohle označení je dost hezké na to, jaký máme vztah. Díky tomu, že vím, jaká je a co vše udělala, jak se chová a jaká zrůda je, se na ni nemůžu ani podívat. Kdybych to nevěděla, bavila bych se s ní. Tohle bych si přála já.

Neměli bychom zavírat oči a nekoukat okolo, ale měli bychom odpouštět. Ale já nechci.