TGu88i- Svět v míru, lásku rozdávat!

11. července 2015 v 10:11 | ZIP_hotos |  Lost papers
Probuď se! ... Křičel na mě hlas mé matky! ... Musíš do školy! Dělej! Píšeš děják! ... Jó.. Překonal jsme se a otevřel jsem oči. A najednou realita.. Odporná realita. Na okně kočka, vedle ní uschlý kaktus, na zemi ponožky a sešit z dějáku. Super, umím prd... Musel jsem usnout při první kapitole.
Chci se vrátit a snít... Lehl jsem si, mamka ještě zakřičela.. Jdu, v 5 jsem doma, ukliď a snaž se dneska! Třískly dveře a já usl. Sen začíná...!

Ležím na zemi, kolem mě chodí lidé v bílém a všichni se na sebe usmívají. Přiskočí ke mě mladík a zeptá se- Nechcete pomoct? Neměl by jste tady ležet... Jo, díky. Jsem TGu88i.. Ahoj, Ondra. Dobrý jméno ( začal jsme se smát).. Jo já vím, být o 120 let jindy, jde poznat, že? (Co? ...)

Pojď, vezmu tě na jídlo. Šli jsme ulicí, kde lidé procházeli, usmívali se a někteří z nich si povídali. V restauraci mě obloužila slečna, hodná, milá a já jedl nějakou želatinu. Mělo to být kuře. Chuť to sice mělo kuřete, ale vypadalo to jako kostka ze stavebnice. To vaše vaření, kde zašpiníte plno nádobí a trvá vám to hodiny, je minulostí. Jídlo je za 5 minut a všechno vypadá stejně.. Efektivní, že? .. Jo, asi jo.

Potom mě vzal mezi lidi. Na náměstí seděli děti u kašen, které nestříkaly normální vodu, ale duhu! Hrály si, nebyly mokré. Nějaký muž ke mě přišel, podal mi obálku, usmál se a odešel. Co to? .. To je poslání dne. Měl bys ho splnit. Tam NAHOŘE.. na to koukaj. Četl jsem- Dneska udělej radost tobě a tvému příteli. Tak to není těžké.. Není, ale nejde o to, splnit a jít. Musíš si to užít. Protože vaše společnost byla zkažená, byli jste zlí, neuměli jste milovat, my to vše napravili! Každý den žijeme, jako by byl poslední. Lásku opětujeme každému. Máme tu chrám. Vejdeš a čeká tě hodina plná lásky. Naučí tě milovat a ty budeš žít jiný život. Díky tomu máme minimální kriminalitu, žádné rozvody a dětí nemají žádné psychické problémy. Pochopitelné, že dospělí taky ne.
A jak jste to dokázali? ... Zničili jsme zbraně. Lidé nebojují. Nemusí. Vše je v míru. Náboženství je svobodné, barva pleti se neřeší a všichni jsou milí. To je to tak jednoduché? Ano.. Ae vy si to neuvědomíte. Počkej, a co svět 3. svět? .. Myslíš, Afrika? No tak ta se má o něco líp. Ale nejsou ještě tak vyspělí, tohle bude ještě nějakou dobu trvat. A co USA a jejich posedlost vládnout světu? Vládnou jen sami sobě. Díky tomu, že nejsou nepokoje, nemusí nic řešit v Evropě ani nikde jinde. Nepomáhají... Nic nechtějí. A co Čína a komunismus? Zničili jsme! Jak? ... Tak jak vy! A Rusko? ... Tak to je marné. Ti by vládnout chtěli, ale zatím je držíme v klidu, vládnou jen sami sobě.

Takže jste sice dost věcí vyřešili, ale nevíte, jak dlouho bude vše v klidu! Ano, nevíme, ale to neznamená, že se na vše vykašlem. Nezapomeň, lidé umírají, pak na jejich místo přichází noví, moudřější. A nám zbývá jediné, nést myšlenku- Svět v míru, lásku rozdávat!


Nechci se probudit, ale budu muset. Doufám, že jednou změníme svět i my a budeme pyšní, na svoje dílo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš zájem o více fotografií, nebo článků?

Fotografie 50% (2)
Články 50% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama