Duben 2015

Díky světlu vidím uherák!

26. dubna 2015 v 16:49 | ZIP_photos |  Lost papers
Probudíte se v noci a máte obrovský hlad! Řeknete si, že je čas na noční svačinku. Víte, že váš lékař vám to zakázal, ale jak máte poručit svému žaludku, aby ztichl? To už vám jaksi neřekl. Jdete proto do kuchyně. Soustředíte se na každý krok, protože nechcete rozsvítit, jelikož vaše oči vám napovídají, že pak by nebylo možné usnout. Kráčíte ložnicí opatrně, necháváte pracovat svoje nohy popaměti. Po v kročení do kuchyně vaše ruka nahmatá světlo, ale ihned ji zakážete zmáčknout vypínač. Nechcete se přeci převalovat další 3 hodiny.
Otevřete ledničku a je to tu! Světlo!!!!!!!!! Celou cestu jste byli tak pozorní a teď takový podraz. Jste zaslepení žárem světla! Jenže, jak byste si vybrali jídlo, kdyby se nerozstvítilo? Asi to tam není jen tak! To světlo vám pomáá vybírat to nejlepší! Sáhnete po uheráku a okurkách, zavřete to království a šáhnete po rohlíku, ležíví v sáčku u šťávy.
Vrátíte se zpět do ložnice, začnete do sebe ládovat svou svačinku a cítíte se zpokojeni. Až se vás lékař bude ptát, zda jste přestal s těmi nočmíni výpravámi do lednice, řeknete žě ano! Jednou za čas je přece výprava zdravá! ;)