Cesta ... a na konci nic.

11. března 2015 v 8:42 | ZIP_hotos |  Lost papers
Životní poslání, aneb smysl života? Máme ho všichni? Narodíme se s ním, nebo si ho musíme najít? Je jich víc? Má něco společného s náboženstvím? A pokud je, jak je rozděleno? Kdo má právo změnit svět, mít velkou rodinu, být hasičem?


Životní poslání = životní cesta, která dává životu smysl a nakonci cesty? Nic. Proč? Protože životní poslání je pouze cesta, během které měníte sebe a lidi o kolo. Až své životní poslání dokonáte, dostanete se třeba do nebe.
Zní to tedy, že životní poslání je spojedno s náboženstvím, ale nemusí tomu tak být.
Nábožentsví v historii hrálo obrovsku roli a v dnešní době (bohužel) také. A právě zde, se životní poslání objevuje. Ne však vždy kladně. Pokud má někdo nechat ze světa zmizet obyvatelstvo černé barvy nebo jiného vyznání, tak jak to změnit? Je to přeci životní poslání..... Ano, to zřejmně nezměníme.
Můžeme se ale probudit a najednou vědět, že našim životní posláním, je mít obrovskou šťastnou rodinu. Je to možné? ANO! Protože životní poslání = životní cesta a tu si zvolit můžeme.

Mám kamaráda a ten si za svoje životní poslání klade, že změní svět. Sproští ho peněz, postaví vše z lásky. Nebavme se o tom, zda to je či není možné. Bere to, jako svoje životní poslání, tudíž jeho názor nezměníme. Co je však podstatné, musíme si uvědomit, že NIKDY nesmí vaše životní poslání ohrožovat jiné lidi.

www.instagram.com/zip_on_the_road
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama