NEpředstavitelný život...

14. ledna 2015 v 18:46 | ZIP_hotos |  Lost papers
Je to vůbec možné? Dokážeme si představit život bez internetu? Představit možná ano, ale chtěli bychom takový život? Musíme si uvědomit jedno.

Snad většina lidí si hned představí život bez FaceBooku. Ale tohle není jediná věc, která internet využívá.
Komunikovat pouze verbálně je sice možné, ale nedostali bychom tak rychlý přínos informací. Přece jen, když se stane světová událost, internetové zpravodajství nás informuje mezi prvními. Televize tak rychlá není.
Jakékoliv aktuality, které se mění během hodiny, se objevují na internetu. Počasí, které já osobně vidím v televizi, mě snad nikdy neinformovalo přesně. To, že bude polojasno a občas zaprší, mi říká: Vem si deštník a lehkou bundu. Super...
Jsem v tomhle odkázána na internet.
Hudba! Ano... Nejsem jediná, která vytáhne sluchátka a poslouchá cestou do školy. Ale odkud máme hudbu? Já z internetu! Kdybych měla pokaždé kupovat CD nějakého interpreta, který má jednu skvělou písničku, tak bych utratila moc peněz a neměla bych je ani kam dávat.
Věci do školy vyřizuju přes internet. Sleduju svoje známky a na e-mailu přílohy k učení. A když už jsme u e-mailu, tak 90% má právě přes maily vyřízenou hromadu věcí. Účty, objednávky... A i e-mail se neobejde bez internetu.

Takže abych to ukončila.... Internet je v dnešní době opravdu důležitý a jeho váha je čím dál větší. Náš život je v mnoha věcech na něj odkázán.
Je však důležité, regulovat čas na internetu s jinými aktivitami a nebrat ho jako jediný přínos informací. Koupit si občas noviny neuškodí! :-)
Mějte se hezky! :)
(Obrázek pro zpestření :)) Instagram: www.instagram.com/zip_on_the_road (Více fotek.. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L♥vely g!rl L♥vely g!rl | Web | 14. ledna 2015 v 18:56 | Reagovat

Máš pravdu, že většina si představí internet bez facebooku, protože většinou hlavně proto využívají internet. S většinou ostatních věcí taky souhlasím až na ty internetové správy. Jo, jsou nejrychlejíš, ale neaktualizuji si je každých 5 minut abych věděla jestli se nepřihodilo něco strašného.

Jinak pěkný článek :)

2 Lotte Lotte | Web | 14. ledna 2015 v 19:50 | Reagovat

Souhlasim s clankem.. moc hezka foto ♥ roztomila^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama