Mých 5 šťastných maličkostí

5. prosince 2014 v 20:29 | ZIP_hotos |  Lost papers
Každá drobná maličkost může zlepšit tůj den! :-)
Tady je 5 mých maličkostí, které mi příšerné dny, zlepšily!

1)
Měla jsem příšerné ráno. Bolela mě hlava, nestíhala jsem autobus a nakonec mi i ujel! Do školy jsem přišla pozdě a psali jsme z nejhorších předmětů týdne- fyzika, chemie a matika. No prostě den blbec! Raději na něj zapomenout.
Naštěstí to nebyl nejhorší den v mém životě, protože spolužačka donesla teplé koblížky s kávou a my si daly sladký oběd! :-)

2)
Na podzim se očekává děšť. Proto nosí většina lidí deštník. Jenže já nejsem většina a děštníky nosím jen tehdy, když už od samého rána prší. Když začne během dne lít jako z konve, nemám u sebe tak důležitý deštník. Takže vždy promoknu. Ještě k tomu mám krátké vlasy a když si vyžehlím ofinu a potká mě déšť, vypadám jak ovce!
Jediné, co mě uklidní, je ovocný čaj a ponožky!

3)
Když už i o víkendu se musím učit, protože náš učitel má stále potřebu prověřovat naše zkušenosti, mám chuť zalést pod deku a nevylézt! Jenže kdo se to za mně naučí? Takže nezbývá nic jiného, než vylézt z té postele, našprtat se látku a pak si zajít ven s mojí číčou a provětrat si hlavu! Pustit si do uší indie a procházet se s foťákm v ruce.

4)
Jako každá žena mám radost z nového přírustku v šatníku. Když už jsem na tom vážně bídně, vytáhnu našetřené peníze a jdu se uklidnit novou košilí! :-D

5)
A poslední bod té šťastné maličkosti? Našlo by se ještě plno věcí! - Přátelé, komedie, "ožíračka" a nebo jen odpočinek na zahradě.


Ne každý den je skvělý. Mám hromadu dní, které jsou naprd! Proto je vždy důležité, najít si okamžik, kdy se den zlepšil, kdy jste se zasmáli nebo jste zapomněli na problémy. Vždy si vážím takových drobností! :-)

Tohle je místo míru! :-) Samotná cesta tam je obrovksá relaxace!
Jop, CRAZY LITTLE THING!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama